header stip
logo background

Půjčky bez registru a Solusu do 10000 Kč

Záznam v registru může pořádně potrápit žadatele o půjčku. Co dělat, když Vás všude odmítají kvůli prohřešku z minulosti? Řešením je nebankovní půjčka bez registru (tj. SOLUSU, CERD, CBCB, NRKI) do 10 000 Kč, která neprověřuje záznamy v registrech dlužníků nebo je k nim tolerantní. Tato půjčka je určena zejména pro nenadálé výdaje, s kterými se v rodinném rozpočtu nepočítalo.


Pravidelný příjem a vyšší úrok

Půjčku bez registru a SOLUSU do 10000 Kč najdeme v nabídce nebankovních společností. Důležitá je ale Vaše schopnost půjčku splácet, což prokazujete doložením pravidelného příjmu. Není to však podmínkou, například u nižších částek toto společnosti nevyžadují. Vzhledem k tomu, že je tento úvěr dostupný, promítne se to ve výši úroku. Vyšším úrokem společnosti kompenzují riziko, s kterým peníze půjčují.

Fakta o půjčce

Částka do 10 000 Kč dokáže vyřešit již mnoho finančních starostí, třeba nedostatek peněz před výplatou. Je zcela na Vaší volbě, na co peníze využijete. Doba splatnosti se pohybuje do 30 dnů, v ojedinělých případech až do 45 dnů. Některé společnosti přicházejí s jedinečnou nabídkou: první půjčku získáte zcela zdarma. Kolik si půjčíte, tolik vrátíte.

Jak na to?

Půjčky bez registrů dlužníků nejsou neuskutečnitelným snem. Ke splnění požadavků stačí velmi málo. Vyberete si poskytovatele online půjčky, vyplníte žádost a odešlete ji. Vaši žádost okamžitě zpracuje automatizovaný systém nebo se jí bude zabývat úvěrový pracovník. Schválení či zamítnutí úvěru Vám přijde emailem, SMS zprávou nebo Vám to zavolá pracovník společnosti. V případě schválení nic nebrání v tom, aby Vám peníze byly zaslány na účet.


O tématu půjček bez nahlížení do registrů pojednává také článek 3 hlavní rizika půjčky bez registrů