header stip
logo background


Půjčka7 - informace o produktu

26. 1. 2016

Někdy se dostaneme do situace, kdy potřebujeme rychle menší finanční hotovost na zaplacení nenadálých výdajů nebo na překlenutí období do výplaty. Nevíte, na koho se v takové chvíli obrátit? Požádejte beze studu o online Půjčku7, jejíž vyřízení proběhne do několika minut, a Vaše finanční situace se rázem obrátí k lepšímu!

Celý proces je velmi jednoduchý

Prvním krokem je výběr požadované částky a délky splatnosti na stránkách Půjčky7. Při první půjčce můžete zažádat až o 4 000 Kč s dobou splatnosti 28 dní. Poté následuje Vaše registrace a zadání osobních údajů. Po dokončení registrace je Vaše žádost automaticky odeslána ke schválení a již do 15 minut se dozvíte telefonicky nebo formou SMS výsledek.

Krátkodobá Půjčka7 je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Žadatelé, kterým byla půjčka schválena, jsou občasné ČR ve věku od 21 let, zaměstnaní s pravidelným příjmem a bez dluhů po splatnosti. Pokud však nastane situace, že jste jeden měsíc nedostali výplatu nebo byla nižší z důvodu nemocenské, můžete využít možnost prodloužení půjčky.

Rychlá SMS půjčka

O Půjčku7 můžete zažádat nejen přes internet, ale i formou SMS zprávy. Stačí mít registraci na internetu a znát své uživatelské ID a heslo. Zpětně dostanete SMS odpověď s kódem žádosti o půjčku, který je zapotřebí odeslat do 1 hodiny zpět poskytovateli půjčky. Poté proběhne schválení žádosti a zaslání peněz na účet.

Věrnostní program Půjčky7

Věrnost tomuto nebankovnímu produktu se opravdu vyplatí. Již od třetí půjčky získáte zajímavé slevy, kdy ušetříte 10 % na půjčce, a od sedmé půjčky až 20 %. Sledujte také akční slevové programy, s nimiž docílíte bonusů ve výši až 50 %.