header stip
logo background


Půjčky Equa bank

20. 3. 2016

Equa bank nabízí svým klientům jednoduché a srozumitelné bankovní produkty, k nimž patří běžné a spořicí účty, platební karty a zejména různé druhy půjček a úvěrů jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele.

Rychlá půjčka na cokoliv

Equa bank přichází pro nové i stávající klienty s jedinečnou nabídkou: s Rychlou půjčkou na cokoliv získáte úrok již od 7,9 %, což je jedna z nejvýhodnějších úrokových sazeb mezi bankami v ČR. Splátky je možné rozložit si na dobu 3 měsíců až 7 let. Zdarma je jak zřízení půjčky, tak její vedení, mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Požádat můžete online až o 600 tisíc Kč. Poté je nutné zajít na pobočku a podepsat smlouvu. Jakmile tak učiníte, peníze máte ihned na účtu.

AutoPůjčka

Toužíte po novém autě, ale nemáte dostatek financí na jeho úhradu? S AutoPůjčkou budete mít vůz ještě dnes! Výhodou této půjčky oproti leasingu je to, že auto je od počátku Vaše a není vyžadován technický průkaz jako zástava.

RePůjčka na auto

Zdá se Vám, že splácíte auto zbytečně draze? S RePůjčkou ušetříte až čtvrtinu na splácení Vašeho auta. Banka garantuje snížení úrokové sazby a nulové poplatky.

RePůjčka

Refinancujte své stávající půjčky a splácejte méně a kratší dobu! Banka Vám starou půjčku zlevní a zbaví ji všech poplatků. Podle svých finančních možností si sami nastavíte výši splátek. Splátky mohou být nižší až o 25 % při stejné době splácení. Klientům banka v průměru ušetří přes 20 tisíc Kč.

Malý podnikatelský úvěr

I pro podnikatele má banka v rukávu triumf: Malý podnikatelský úvěr s nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu již od 2,6 %. Díky zjednodušenému dokládání dokumentů je celý proces urychlen a Vy můžete pokrýt Vaše investiční nebo provozní potřeby.

Upozornění: Uvedené úrokové sazby a parametry půjček EquaBankjsou platné k 11.3.2015. Aktuální parametry půjček od EquaBank se můžete dozvědět přímo na stránkách EquaBank.cz