header stip
logo background


Půjčky nad 50 000 Kč

7. 6. 2024

Půjčky Vám pomohou dosáhnout na věci, na které byste jinak šetřili i desítky let. Ať už toužíte po vlastním bydlení, novém vybavení domácnosti, luxusní dovolené nebo autě, nemusíte peníze střádat do prasátka. Půjčky nad 50 000 Kč se stanou Vaším přítelem, s nímž si okamžitě splníte své sny!

Kdo dosáhne na bankovní půjčku?

Půjčky do 50 000 Kč Vám poskytnou banky i nebankovní společnosti. Bankovní půjčky jsou výhodnější, ale jejich získání je podmíněné bonitou klienta a čistým registrem dlužníků. Pokud se Vám podaří na takovou půjčku dosáhnout, získáte půjčku s nízkým úrokem, přijatelné RPSN a srozumitelnou smlouvu.

Charakteristiky nebankovních půjček

Nebankovní půjčky jsou tu pro klienty, kterým banka z nějakého důvodu odmítla půjčit. Tyto společnosti poskytující půjčky nad 50 000 Kč bude zajímat Váš příjem a některé si Vás prověří v registru dlužníků. Oproti bankovním půjčkám jsou administrativně méně náročné a rychleji vyřízené. Na druhou stranu jsou tyto půjčky dražší kvůli vyššímu úroku a mohou být i rizikové, pokud narazíte na nesolidního poskytovatele. Níže naleznete pár tipů společností, na něž se můžete s důvěrou obrátit.

Příklad č. 1: Americká hypotéka od Vitacredit

První je Vitacredit, která poskytuje americkou hypotéku od 50 000 Kč do 1,88 mil. Kč, se splatností až 15 let a s úrokovou sazbou od 9,9 %. Tato sazba se odvíjí od bonity klienta a hodnotě zajištění nemovitosti. Úvěr není vázán na konkrétní účel – sami se rozhodnete, na co peníze použijete.

Příklad č. 2: Americká hypotéka od ACEMA Credit

Druhou solidní společností je ACEMA Credit, která Vám půjčí částku od 100 tisíc Kč do 5 mil. Kč. Jelikož se jedná o americkou hypotéku, můžete peníze investovat do čehokoliv. Nebude po Vás vyžadováno potvrzení příjmu a nehledí se na registr dlužníků. Jedinou podmínkou je ručení za úvěr nemovitostí.