header stip
logo background


Půjčky bez nahlížení do registrů dlužníků

7. 6. 2024

Kdo se někdy dostal do registru dlužníků, ten neuspěje při žádosti o bankovní úvěr. Ocitli jste se i Vy v takové situaci, ale půjčku nutně potřebujete pro úhradu svých závazků nebo si prostě jen chcete udělat radost koupí nové věci? Banky nejsou jedinými institucemi, které půjčují peníze. Další možností je využít půjčky bez registrů, které nabízí zhruba polovina nebankovních společností.

Jednoduchá žádost o půjčku

Do registrů se může dostat kdokoliv. Nemusíte být notoričtí neplatiči, stačí pouze jedna nezaplacená složenka operátorovi nebo zpožděná výplata, z níž hradíte splátky, a rázem jste pro banku nespolehlivý klient. Naštěstí je získání půjčky bez registrů jednoduché. Nemusíte obíhat společnosti, které takové úvěry poskytují, stačí Vám k tomu připojení k internetu. Vše zvládnete z pohodlí domova u svého počítače.

Rychlé získání půjčky

Úvěry si sami srovnáte a vyberete si ten s nejvýhodnějšími podmínkami. Poté zkontaktujete konkrétní společnost prostřednictvím žádosti o půjčku, kterou najdete na jejich stránkách. Po odeslání žádosti vyčkáte, až Vám potvrdí schválení úvěru. Většina společností garantuje zaslání peněz ještě ten den, kdy si o půjčku zažádáte.

Při první žádosti o půjčku obvykle získáte jen pár tisíc korun, ovšem jakmile takový úvěr jednou řádně splatíte, při opakované půjčce se Vám úvěrový rámec navýší, protože jste se pro společnost stali bonitním klientem.

Nebankovní společnost jako Váš přítel

Pro půjčky bez registrů v podstatě stačí splňovat dvě podmínky: věk 18 let a být občanem České republiky. Nic víc. O tento dostupný a transparentní finanční produkt mohou požádat téměř všichni, protože není nutné dokládat příjem. Dosáhne na ni třeba žena na mateřské dovolené, nezaměstnaná osoba, důchodce nebo lidé žijící ze sociálních dávek.