header stip
logo background


Půjčky nad 5 000 Kč

11. 6. 2015

Poptávka po krátkodobých půjčkách neustále stoupá. Nejčastěji jsou poskytovány v maximální výši 5 000 Kč s dobou splatnosti do 31 dnů. Co když ale potřebujete půjčit vyšší částku, ale na úvěr od banky nedosáhnete kvůli nízké bonitě? Existuje jednoduché řešení, které Vám pomůže od finančních obtíží: půjčky nad 5 000 Kč.

Podmínky pro získání vyšší částky

Půjčku nad 5 000 Kč poskytují nebankovní společnosti svým stálým klientům s ověřenou platební morálkou. Noví klienti jsou omezeni výší první půjčky, ovšem při opakované žádosti mohou získat až 20 000 Kč. Stačí do dohodnuté doby splatit první úvěr a poté požádat o nový. Možnost opakované půjčky nejčastěji nabízejí poskytovatelé SMS půjček, jako je Everyday Plus, NetCredit nebo Půjčkomat. U těchto společností získáte jistotu solidního jednání.

Jak dosáhnout na částku vyšší než 5 000 Kč?

Půjčení vyšší částky peněz je často podmíněno pravidelným příjmem, účtem u banky na území ČR a čistým registrem v evidenci dlužníků. Nespornou výhodou však je, že se nestáváte dlužníkem uvedeným v žádném registru. A jak probíhá žádost o půjčku nad 5 000 Kč? Při prvotní registraci je nutné online vyplnit své údaje a zaslat na bankovní účet společnosti poplatek v maximální částce 1 Kč, který zároveň ověřuje Váš účet.

Půjčte si až do výše úvěrového limitu

Při opakované žádosti je Vám nastaven úvěrový limit nad 5 000 Kč, který vidíte ve svém uživatelském účtu. Možné je vybrat si peníze v rámci tohoto limitu najednou nebo v menších částkách dle potřeby. Využít můžete postupného splácení nebo zaplatit celou půjčku najednou. O půjčku lze požádat 24 hodin denně, 365 dní v roce.