header stip
logo background


Půjčky do 5 000 Kč

7. 6. 2024

Krátkodobé půjčky, SMS půjčky nebo tzv. finské půjčky – všechny tyto úvěrové produkty mají jedno společné: pomohou vyřešit krátkodobě nepříznivou finanční situaci, zejména v období před výplatou. Dalším shodným znakem je částka, do které si můžete půjčit. Nebankovní společnosti Vám u těchto typů půjček poskytnou až 5 000 Kč s dobou splatnosti do 31 dnů.

Prověřené půjčky

Přinášíme Vám tipy na nejvýhodnější úvěry od prověřených společností. Zlepšit rodinný rozpočet Vám pomůže půjčka Ferratum, Omega půjčka, Zaplo, Kredito24, NetCredit nebo Půjčka7. Tyto úvěry poskytují renomované společnosti, které mají transparentní podmínky. Dostupné jsou pro všechny se stálým zdrojem příjmů a k jejich získání Vám stačí připojení k internetu a mobilní telefon, což má dnes prakticky každý.

Plusy a mínusy půjček do 5 000 Kč

Tyto krátkodobé půjčky jsou spojeny s mnoha výhodami. Celý schvalovací proces trvá pár minut a peníze jsou Vám okamžitě zaslány na účet. Na žadatele jsou kladeny minimální požadavky, a tím jsou úvěry dostupné téměř každému. K jejich získání nemusíte opouštět pohodlí křesla, vše jednoduše vyřídíte z domova!

Mezi poskytovateli jsou však i takoví, kteří používají lichvářské praktiky. Pro klidný spánek proto volte takovou půjčku, o níž najdete kladné recenze. Všímejte si také výše úroku a případných poplatků a sankcí, které jsou spojené se samotným úvěrem. Obecně u nebankovních půjček zaplatíte vyšší úrok než za úvěr v bance.

Benevolentní podmínky

K získání krátkodobé půjčky do 5 000 Kč obvykle nemusíte dokládat svůj příjem, a tak na ni dosáhnou i méně bonitní klienti. Poskytovatelé těchto úvěrů ve většině případů nenahlíží do registrů dlužníků a nesoudí žádnou skupinu obyvatel podle jejího sociálního postavení.