header stip
logo background


Půjčka Zaimo - informace o produktu

30. 11. 2015

Nezaplacené složenky a nečekané výdaje dokážou potrápit a narušit rodinný rozpočet. Dělají se Vám vrásky z neustálého přemýšlení, kde vzít peníze na všechny poplatky? Ušetřete si tyto starosti s půjčkou Zaimo, která Vám nabízí 25 000 Kč s možností až 12 splátek.

Rychlý proces a transparentní podmínky

Půjčka Zaimo je nejrychlejší půjčkou na finančním trhu. Celý proces se uskuteční za 15 minut! Probíhá 100 % online a Vy se okamžitě dozvíte, zda jste úvěr obdrželi. O půjčku můžete požádat i v době pracovního klidu – třeba o víkendu nebo o státním svátku. Poskytovatel této půjčky Vám garantuje transparentní podmínky a žádné dodatečné náklady a skryté poplatky.

Jak na to?

Stránky půjčky Zaimo Vás povedou krok po kroku. Sami si vyberete částku, která se Vám hodí. Prostřednictvím posuvníků na hlavní stránce si určíte výši úvěru a dobu splatnosti. Automatizovaný systém rozhodne během několika minut, zda máte na úvěr nárok. Patříte mezi šťastlivce? Následuje ověření Vašeho bankovního účtu zasláním 1 Kč na účet poskytovatele. Samotné posouzení žádosti trvá méně než 5 minut a jakmile je dokončené, peníze jsou Vám bez zbytečného otálení zaslány na účet a připsány jsou Vám i do jedné minuty.

Zodpovědné chování poskytovatele půjčky

Cílem půjčky Zaimo není udělat z Vás dlužníky s hrozbou exekuce. Úvěry jsou poskytovány jenom těm jedincům, kteří s jejich splácením nebudou mít potíže. Jakmile půjčku získáte, nejste limitováni jejím použitím. Peníze můžete využít klidně i na zaplacení dovolené.

Když chcete uhradit dluh…

Přišla Vám již na účet výplata a chcete půjčku splatit před dobou splatnosti? Předčasné splacení je možné kdykoliv, a to bez příplatku. Stačí se přihlásit na účet Zaimo a postupovat podle pokynů.