header stip
logo background


Půjčka Zaplo - informace o produktu

7. 6. 2024

Nebankovních půjček je na finančním trhu tolik, že je těžké se v nich orientovat. V rámci konkurenčního boje se společnosti snaží od sebe odlišovat, avšak ne všem se to daří. Přesto je jedna půjčka, která ční nad ostatními. Jedná se o revoluční, moderní a dostupnou půjčku Zaplo, již Vám právě teď představíme.

První půjčka zdarma

Poskytující společnost Zaplo Finance Vám garantuje, že Vaše první půjčka bude zdarma. V praxi to znamená, že pokud úvěr splatíte včas, nebudou Vám účtovány žádné úroky ani poplatky. Určena je zejména lidem s neplánovanými výdaji nebo s nedostatkem peněz do příští výplaty. Naopak půjčka není vhodná pro řešení dlouhodobých finančních potíží nebo pro úhradu závazků u jiné společnosti.

Stačí pár kliknutí a půjčka je Vaše!

Na hlavní stránce půjčky Zaplo jednoduše zvolíte posuvníky výši půjčky a délku splatnosti. Požádat můžete až o 12 500 Kč s délkou splatnosti 7 až 30 dnů. Ihned se dozvíte, jak vysoký je poplatek za úvěr a jaká je celková splatná částka. Zapotřebí je zmínit, že dostupný limit se odvíjí od věku a počtu předchozích splacených půjček od Zaplo.cz. Poprvé můžete požádat o úvěr ve výši 500 Kč až 5 000 Kč.

Systém po Vás bude vyžadovat registraci, která trvá pouze několik minut. Poté následuje další krok, a to nahrání kopie občanského průkazu a zaslání 1 Kč z Vašeho účtu na účet poskytovatele. A to je vše, následně vyčkáte na potvrzující email nebo SMS zprávu a v následujících 15 minutách jsou Vám peníze zaslány na účet.

Podmínky pro získání úvěru

Pro získání úvěru je požadováno české občanství, minimální věk 18 let, bankovní účet v bance, jež se nachází na území ČR, dále bezdlužnost, schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti a dostatečná bonita. Pokud máte zájem o půjčku Zaplo, další informace naleznete zde.