header stip
logo background


Půjčka Aasa - informace o produktu

18. 7. 2015

Společnost Aasa poskytuje fyzickým osobám nezajištěné spotřebitelské úvěry, a to ve výši od 5 tisíc do 20 tisíc Kč s dobou splatnosti až 24 měsíců. Není nutná návštěva pobočky, úvěr se jednoduše sjednává přes internet. Pokud i Vy uvažujete o nebankovní půjčce, půjčka Aasa je skvělým finančním produktem, který má přijatelný úrok a nabízí volitelnou dobu splatnosti.

Jak je možné půjčku získat?

Půjčka je dostupná širokému spektru obyvatel a pro její získání stačí vyplnit online žádost na stránkách společnosti, která je přijímána 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Po přijetí žádosti Vás budou emailem nebo telefonicky kontaktovat úvěroví pracovníci. V případě, že Vám byl úvěr předběžně schválen, můžete být vyzváni k doložení některých z dalších dokumentů. Poté Vám bude na email zaslána smlouva o půjčce, podmínky poskytnutí úvěru a návrh splátkového kalendáře. Kurýrní služba Vám doručí smlouvu a peníze Vám následně budou převedeny na běžný účet do 3 pracovních dnů od podání žádosti.

Jaké jsou podmínky pro získání úvěru?

Půjčka Aasa nepůjčuje peníze bez rozmyslů, úvěr je schválen pouze tomu, kdo splní podmínky pro získání a prokáže svou bonitu. O tuto půjčku mohou požádat osoby starší dvaceti let, které nemají záznam v registru dlužníků a mohou doložit pracovní smlouvu na dobu určitou či neurčitou. Zároveň je nutné mít trvalé bydliště na území České republiky.

Praktické informace o úvěru

Uveďme si reprezentativní příklad: požádali jste o částku 10 000 Kč s dobou splatnosti na 10 měsíců. Kolik celkem zaplatíte na splátkách? Úvěr Vás bude stát 15 021 Kč. Průměrná měsíční splátka bude činit 1 502 Kč a je do ní promítnuta 19 % úroková sazba, poplatek za poskytnutí úvěru 1 900 Kč a administrativní poplatek 225 Kč za měsíc. (údaje jsou platné k 24.9.2015)