header stip
logo background


ČSOB - stabilní banka s tradicí

6. 8. 2015

Československá obchodní banka a.s. je stabilní bankou mezi bankovními institucemi. Kromě tradičních bankovních produktů nabízí i půjčky a úvěry pro fyzické osoby a podnikatele. S půjčkou od ČSOB vyřešíte finanční problémy, zrekonstruujete byt nebo pořídíte nové auto. A pokud máte závazky u jiných institucí, jednoduše je sloučíte do jednoho.

Dovolte nám seznámit Vás s jednotlivými půjčkami a úvěry ČSOB podrobněji.

Flexibilní půjčky

Život přináší různé situace, které lépe zvládnete s flexibilními půjčkami. Co říkáte na Flexi půjčku na cokoliv, Flexi půjčku na lepší bydlení nebo Flexi konsolidaci na sloučení Vašich závazků? Podle svých finančních možností můžete kdykoliv snížit nebo zvýšit měsíční splátky a dokonce je odložit až o 3 měsíce.

Kreditní karta

Získejte peněžní prostředky banky pro platby v obchodech a na internetu používáním kreditní karty. Navíc Vám to přinese zajímavé benefity, například pojištění nákupu, prodlouženou záruku nebo finanční odměnu za provedené platby.

Povolené přečerpání účtu

Při nečekaných vydáních není nic lehčího než čerpat kontokorent a vyřešit dočasný nedostatek peněz na účtu. Požádat můžete o úvěrový limit až do dvojnásobku Vašeho čistého měsíčního příjmu.

Americká hypotéka

Tento neúčelový úvěr můžete využít na financování čehokoliv. Zajištěn je zástavním právem k nemovitosti a má výhodnější úrokovou sazbu než spotřebitelské úvěry. ČSOB poskytuje úvěr ve výši od 200 tisíc Kč do 5 mil. Kč a jeho splatnost se pohybuje od 3 do 20 let.

Úvěry pro podnikatele

Podnikatelé mohou využít povolené přečerpání účtu pro překlenutí rozdílu mezi příjmy a výdaji, kontokorentní úvěr k pokrytí přechodného nedostatku finančních prostředků, revolvingový úvěr pro dodatečné financování provozních potřeb nebo úvěr pro podnikatele pro financování investic na dobu až 15 let.