header stip
logo background


Půjčky AirBank

27. 2. 2016

AirBank je mladá, moderní banka, jejíž úvěry dlouhodobě vycházejí nejvýhodněji mezi konkurencí. Můžete si u ní vzít novou půjčku nebo refinancovat své stávající závazky. Jako bonus tato banka přichází s nabídkou, že v případě nespokojenosti můžete půjčku do 30 dnů vrátit, aniž byste platili nějaké poplatky.

Ušetřete na půjčce až několik tisíc korun!

Půjčky od AirBank jsou revoluční v tom, že každému, kdo je splácí včas, banka odpustí několik splátek. Snadno tak ušetříte i desítky tisíc korun. Navíc garantuje úrokovou sazbu 9,9 % a nulové poplatky za sjednání a vedení úvěru, za mimořádnou splátku a za předčasné splacení. Při poskytnutí půjčky je Vám automaticky zdarma založen běžný účet, z kterého hradíte jednotlivé splátky.

Jak získat půjčku od AirBank?

Nemusíte ani navštívit pobočku. Pokud máte připojení k internetu, vše může proběhnout jednoduše online. Ihned se dozvíte, kolik Vám banka půjčí a za jakých podmínek nebo kolik ušetříte při převedení půjčky. Dokončení žádosti je možné online, poštou, na pobočce nebo kurýrem.

Pro získání úvěru musíte poskytnout informace o výši příjmu. Poté dojde k jeho schválení, k podpisu smlouvy a k dodání potvrzení o příjmu. Následně jsou Vám peníze převedeny na účet u AirBank.

Při převedení půjček do AirBank splácíte méně a kratší dobu. Převést můžete nejen půjčky, ale i kontokorenty nebo kreditní karty. Výše všech úvěrů může činit až 600 tisíc Kč. Novou půjčku od AirBank splácíte od 6 do 120 měsíců.

Informace o půjčce v elektronickém bankovnictví

Úvěr jednoduše spravujete přes elektronické bankovnictví, prostřednictvím kterého můžete nahlédnout do splátkového kalendáře, kde uvidíte aktuální stav mimořádných splátek i předčasná splacení.

Upozornění: Uvedené úrokové sazby a parametry půjček AirBankjsou platné k 11.3.2015. Aktuální parametry půjček od AirBank se můžete dozvědět přímo na stránkách AirBank.cz