header stip
logo background


SMS půjčky bez nutnostni platit poplatek 1 Kč

18. 11. 2015

Při krátkodobých finančních nedostatcích a nenadálých výdajích někdy nezbývá, než se poohlédnout po půjčce. Nemůžete si půjčit v bance ani od příbuzných? Není všem dnům konec, poohlédněte se po nabídce nebankovních společností. Populárním produktem pro každého jsou SMS půjčky bez 1 Kč poplatku. Jak je lze získat a co znamená, že jsou bez poplatku?

Půjčka pro všechny, i pro nezaměstnané

Nebankovní SMS půjčky jsou určeny pro všechny, tedy i pro nezaměstnané, lidi se záznamem v registru dlužníků, maminky na MD, studenty nebo důchodce. Nemusíte u nich dokládat příjem ani se nenahlíží do registru dlužníků. Penze můžete mít do několika minut na účtu, pokud zvolíte SMS půjčku bez poplatku 1 Kč.

Proč se vyhýbat symbolickému poplatku?

Symbolický poplatek 1 Kč slouží k ověření identity a účtu žadatele. Taková částka sice nikomu neublíží, ale díky tomuto poplatku se převod peněz prodlouží a půjčku nemusíte mít na účtu ihned. Proto mnoho společností od tohoto ověřovacího poplatku upouští. Pokud chcete opravdu rychlou půjčku, zvolte tedy tu bez 1 Kč.

Jak o půjčku zažádat

O SMS půjčku se žádá přes formulář na internetových stránkách společnosti. Po vyplnění potřebných údajů je již příště možné žádost o půjčku prostřednictvím SMS zprávy. Z tohoto důvodu se jedná o SMS půjčku. Žadatel o půjčku vyplní údaje o sobě, o výši půjčky a termínu splacení. Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze potřebujete.

Peníze ihned na váš účet

Po odeslání formuláře je žádost zpracována a schválena zautomatizovaným systémem. Proto je vše tak neuvěřitelně rychlé, schvalování probíhá ve dne i v noci. Ihned po schválení jsou peníze odesílány na bankovní účet. Pokud by byl vyžadován ověřovací symbolický poplatek 1 Kč, celý proces by se mohl prodloužit kvůli mezibankovnímu převodu. Splacení půjčky probíhá ve stanoveném termínu od 1 do 30 dnů.